További információk
| Tömeg | 76 kg |
|---|---|
| Garanciaidő | 3 év hivatalos gyártói garancia |
| Energiaosztály | A |
| Maximum Zajszint | 70-80 dB |
| Szín | Ezüst Inox |
| Maximum ruhatöltet | 9 kg |
| Vízfogyasztás | 41-50 liter |
| Inverteres motor | Igen |
| Automata mosószeradagolás | Nem |
| Gőzfunkció | Igen |
| Márka | AEG |
| Gyártó adatai | ELECTROLUX Lehel Kft. Promenádkert Irodaház 1133 Budapest Váci út 80. Ügyfélszolgálat: 06-1-252-1773 ugyfelszolgalat@electrolux.com |
| Programok | 20 perc 3 kg, centrifuga/szivattyúzás, Eco 40-60, Gőzprogram, gyapjú, kímélő mosás, kültéri ruházat, MixLoad 69min, műszál, öblítés, pamut, Steam Hygiene |
| Maximum Fordulatszám | 1400 |
| Funkció | Mosógép |
| Dob kivitele | Textílkímélő Dob |
| Mélység | 66 cm |
| Fogyasztás 100 ciklusra | 44 kW |
| Kivitel | Elöltöltős |
















