Leírás
Programok: Gyapjú, 20 perc 3 kg, gőzprogram, kültéri nyugázat, higiénia, öblítés, centrifuga/szivattyúzás, MixLoad 69min, Eco 40-60, pamut, műszál, kímélő mosás, extra öblítés opció.
- ProSteam® 7000-es gőzmosógép - Igen alacsony fogyasztási értékek - Habérzékelő öblítési rendszer - Frissítő gőz, mosás helyett - csupán 25 perc - Steam Refresh program semlegesíti a szagokat és kisimítja a gyűrődések egy részét, még a sérülékeny anyagoknál is, mindössze 25 perc alatt - Az UNIVERSALDOSE fiókban 60%-kal gyorsabbban oldódnak fel a kapszulák - extra tisztítóerő a gyors és...
5 készleten
Programok: Gyapjú, 20 perc 3 kg, gőzprogram, kültéri nyugázat, higiénia, öblítés, centrifuga/szivattyúzás, MixLoad 69min, Eco 40-60, pamut, műszál, kímélő mosás, extra öblítés opció.
| Tömeg | 75 kg |
|---|---|
| Garanciaidő | 3 év hivatalos gyártói garancia |
| Energiaosztály | A |
| Maximum Zajszint | 70-80 dB |
| Szín | Fehér |
| Maximum ruhatöltet | 9 kg |
| Vízfogyasztás | 41-50 liter |
| Inverteres motor | Igen |
| Automata mosószeradagolás | Nem |
| Gőzfunkció | Igen |
| Márka | AEG |
| Gyártó adatai | ELECTROLUX Lehel Kft. Promenádkert Irodaház 1133 Budapest Váci út 80. Ügyfélszolgálat: 06-1-252-1773 ugyfelszolgalat@electrolux.com |
| Fogyasztás 100 ciklusra | 39 kW |
| Maximum Fordulatszám | 1400 |
| Dob kivitele | Textílkímélő Dob |
| Üst kivitele | Carboran |
| Mélység | 60 cm |
| Funkció | Mosógép |
| Kivitel | Elöltöltős |