Leírás
- fa rácspolc, 6 db
- fekete-üveg kivitel
- Elektronikus vezérlés digitális kijelzővel
- LED-világítás
- Ajtó nyitás : jobboldali és megfordítható
- fa rácspolc, 6 db - fekete-üveg kivitel - Elektronikus vezérlés digitális kijelzővel - LED-világítás - Ajtó nyitás : jobboldali és megfordítható
5 készleten
- fa rácspolc, 6 db
- fekete-üveg kivitel
- Elektronikus vezérlés digitális kijelzővel
- LED-világítás
- Ajtó nyitás : jobboldali és megfordítható
| Tömeg | 48 kg |
|---|---|
| Energiaosztály | G |
| Hűtő magassága | 82 cm |
| Maximum Zajszint | 30-40 dB |
| Borhűtő kapacitás | 40-60 darab |
| Márka | AEG |
| Gyártó adatai | ELECTROLUX Lehel Kft. Promenádkert Irodaház 1133 Budapest Váci út 80. Ügyfélszolgálat: 06-1-252-1773 ugyfelszolgalat@electrolux.com |
| Klímaosztály | SN-ST |
| Éves energiafogyasztás | 149 kilowatt |
| Világítás | LED |
| Inverteres motor | Nem |
| Kivitel | Pult alatti |
| Garanciaidő | 3 év hivatalos gyártói garancia |