Leírás
strong/strong Dedikált palacktároló
6. Érzék szenzorok
LED belső világítás
Állítható hőmérséklet: igen
Automatikus hűtőtérleolvasztás
Bal oldali ajtó csuklópánt, megfordítható
strong/strong Dedikált palacktároló 6. Érzék szenzorok LED belső világítás Állítható hőmérséklet: igen Automatikus hűtőtérleolvasztás Bal oldali ajtó csuklópánt, megfordítható
1 in stock
strong/strong Dedikált palacktároló
6. Érzék szenzorok
LED belső világítás
Állítható hőmérséklet: igen
Automatikus hűtőtérleolvasztás
Bal oldali ajtó csuklópánt, megfordítható
| Weight | 48 kg |
|---|---|
| Garanciaidő | 2 év hivatalos gyártói garancia |
| Energiaosztály | E |
| Szín | Fehér |
| Maximum Zajszint | 30-40 dB |
| Hűtő kivitele | Egyajtós |
| Leolvasztás | Nincs |
| Hűtőtér térfogata | 201-260 Liter |
| Éves energiafogyasztás | 102 kilowatt |
| Világítás | LED |
| Vezérlés | Elektronikus |
| Inverter motor | Nem |
| Automatikus leolvasztás | Igen |
| Hűtő magassága | 122 cm |
| Márka | Whirlpool |