Leírás
fix jobb ajtózsanér !!!!
fix jobb ajtópánt ! Egyedi rendelésre !
fix jobb ajtózsanér !!!!
| Weight | 54 kg |
|---|---|
| Garanciaidő | 5 év hivatalos gyártói garancia |
| Energiaosztály | E |
| Szín | Színes hűtők |
| Maximum Zajszint | 40-50 dB |
| Hűtő magassága | 196 cm |
| Hűtőtér térfogata | 344 Liter |
| Fagyasztótér térfogata | 100-160 Liter |
| Klímaosztály | SN-T |
| Gyártó adatai | SMEG S.p.A. Olaszország 42016 Guastalla Via Leaonardo da Vinci 4. Elektronikus címe: smeg@smeg.it |
| Kivitel | Kombinált Alulfagyasztós |
| Leolvasztás | NoFrost |
| Fagyasztó fiókok száma | 3 |
| Automatikus leolvasztás | Igen |
| Szélesség | 700 mm |
| Világítás | LED oszlop |
| Vezérlés | Elektronikus |