NoFrost EasyFresh DuoCooling Utólag beépíthető SmartDeviceBox Érintőkijelző SoftSystem Sütőlaptároló hely PowerCooling-rendszer SuperSilent LED-es mennyezetvilágítás EasyFresh-rekesz CleaningMode EnergySaver SuperFrost Kijelzőzár PartyMode Áramkimaradás riasztás HolidayMode SuperCool BottleTimer Ajtóriasztás SabbathMode Hőmérséklet riasztás FreshAir aktívszénszűrő VarioSpace Cserélhető ajtótömítés
| Weight | 50,97 kg |
|---|---|
| Garanciaidő | 10 év hivatalos gyártói garancia |
| Energiaosztály | C |
| Szín | Teljesen Integrálható |
| Maximum Zajszint | 30-40 dB |
| Hűtő magassága | 178 cm |
| Hűtőtér térfogata | 183 Liter |
| Klímaosztály | SN-T |
| Gyártó adatai | Liebherr-Hausgeräte GmbH Memminger Straße 77-79 88416 Ochsenhausen Deutschland info.hau@liebherr.com |
| Leolvasztás | NoFrost |
| Márka | Liebherr |
| Éves energiafogyasztás | 145 kilowatt |
| Fagyasztó fiókok száma | 3 |
| Kivitel | Kombinált Alulfagyasztós |
| Világítás | LED |
| Vezérlés | Elektronikus |
| Szélesség | 560 mm |
| Fagyasztótér térfogata | 30-100 Liter |
| Automatikus leolvasztás | Igen |