Leírás
2 hőmérsékleti zóna
Fordítható, UV-védett üvegajtó
Változtatható LED belső világítás kék, fehér, borostyán
2 hőmérsékleti zóna Fordítható, UV-védett üvegajtó Változtatható LED belső világítás kék, fehér, borostyán
2 in stock
2 hőmérsékleti zóna
Fordítható, UV-védett üvegajtó
Változtatható LED belső világítás kék, fehér, borostyán
| Weight | 48 kg |
|---|---|
| Energiaosztály | G |
| Hűtő magassága | 123 cm |
| Maximum Zajszint | 30-40 dB |
| Borhűtő kapacitás | 60-80 darab |
| Márka | Dunavox |
| Gyártó adatai | Dunavox Kft. 2151 Fót, Fehérkő u. 8/b +36 27 594 054 info@dunavox.com |
| Szín | Inox |
| Éves energiafogyasztás | 146 kilowatt |
| Világítás | LED oszlop |
| Inverter motor | Nem |
| Hűtőtér térfogata | 185 Liter |
| Garanciaidő | 3 év hivatalos gyártói garancia |
| Hűtő kivitele | Kamraszekrénybe építhető |