Additional information
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Garanciaidő | 2 év hivatalos gyártói garancia |
| Szín | Inox |
| Energiaosztály | D |
| Páraelszívó kivitel | Hagyományos |
| Szélesség | 600 mm |
| Márka | Whirlpool |
| Gyártó adatai | European Appliances Hungary Kft. 1117 Budapest Bercsényi utca 25. Magyarország ceginfo@whirlpool.hu www.whirlpool.hu |
| Világítás | 1×6, 5W LED |
| Fokozatok száma | 3 |
| Külső motorral szerelhető | Nem |
| Légkivezetés átmérője | 125 mm |
| Vezérlés | Húzókapcsolós |












