Additional information
| Weight | 55 kg |
|---|---|
| Garanciaidő | 5 év hivatalos gyártói garancia |
| Energiaosztály | C |
| Szín | Színes hűtők |
| Maximum Zajszint | 30-40 dB |
| Hűtő magassága | 153 cm |
| Hűtőtér térfogata | 244 Liter |
| Klímaosztály | SN-T |
| Gyártó adatai | Gyártó neve: SMEG S.p.A. Cím: Olaszország 42016 Guastalla Via Leaonardo da Vinci 4. Elektronikus címe: smeg@smeg.it |
| Leolvasztás | Hagyományos |
| Márka | Smeg |
| Éves energiafogyasztás | 104 kilowatt |
| Fagyasztó fiókok száma | 559 mm |
| Kivitel | Egyajtós |
| Világítás | LED |
| Vezérlés | Hagyományos |
| Szélesség | 600 mm |
| Inverter motor | Nem |


















