| Weight | 54 kg |
|---|---|
| Garanciaidő | 3 év hivatalos gyártói garancia |
| Energiaosztály | A |
| Maximum Zajszint | 60-70 dB |
| Szín | Fehér |
| Maximum ruhatöltet | 8 kg |
| Vízfogyasztás | 41-50 liter |
| Inverter motor | Igen |
| Automata mosószeradagolás | Igen |
| Gőzfunkció | Nem |
| Márka | Miele |
| Gyártó adatai | elektronikus levelezési cím: info@miele.de, Miele Vertriebsgesellschaft Deutschland KG. 33332 Gütersloh Carl-Miele-Straße 29. |
| Programok | a még több lehetőségért" |
| Energiafogyasztás | 0.71 kW/h |
| Éves energiafogyasztás | 262 kW/Év |
| Maximum Fordulatszám | 1600 |
| Dob kivitele | Méhsejt cellás |
| Mélység | 63 cm |
| Fogyasztás 100 ciklusra | 46 kW |
| Funkció | Mosó-szárítógép |