Leírás
– pillanatmegállítás
– Time manager
– SensiCare – program hosszának meghatározása a töltethez mérten
– Woolmark Blue minősítésű gyapjúprogram
– LCD-kijelző
– késleltetett indítás
Programok: Eco 40-60, pamut, műszál, kímélő mosás, Gyorsmosás (14 perc), öblítés, centrifuga/szivattyúzás, antiallergén program, babaprogram, selyem, gyapjú, sportruha, kültéri ruházat, farmer
5 in stock
– pillanatmegállítás
– Time manager
– SensiCare – program hosszának meghatározása a töltethez mérten
– Woolmark Blue minősítésű gyapjúprogram
– LCD-kijelző
– késleltetett indítás
| Weight | 50 kg |
|---|---|
| Garanciaidő | 2 év hivatalos gyártói garancia |
| Energiaosztály | D |
| Maximum Zajszint | 70-80 dB |
| Szín | Fehér |
| Maximum ruhatöltet | 6 kg |
| Vízfogyasztás | 41-50 liter |
| Inverter motor | Nem |
| Automata mosószeradagolás | Nem |
| Gőzfunkció | Igen |
| Márka | Electrolux |
| Gyártó adatai | ELECTROLUX Lehel Kft. Promenade Gardens Irodaház 1133 Budapest Váci út 80. Ügyfélszolgálat: 06-1-252-1773 ugyfelszolgalat@electrolux.com |
| Fogyasztás 100 ciklusra | 65 kW |
| Maximum Fordulatszám | 1000 |
| Mélység | 60 cm |
| Kivitel | Felültöltős |
| Funkció | Mosógép |