Tökéletes eredmények minimális energia- és vízfogyasztás mellett az A energiaosztálynak és az ActiveWater Plus-nak köszönhetően. Iron Assist: akár 50%-kal csökkenti a gyűrődéseket. A energiaosztály: takarítson meg energiát a leghatékonyabb, A energiaosztályú gépekkel. Active Water Plus: a hatékony vízhasználathoz kis töltet esetén is, az automatikus töltetérzékelésnek köszönhetően. Speed Perfect: tökéletes tisztaság akár…
1 in stock
| Weight | 54 kg |
|---|---|
| Garanciaidő | 2 év hivatalos gyártói garancia |
| Energiaosztály | A |
| Maximum Zajszint | 70-80 dB |
| Szín | Fehér |
| Maximum ruhatöltet | 9 kg |
| Vízfogyasztás | 41-50 liter |
| Inverter motor | Igen |
| Gyártó adatai | BSH Hausgeräte GmbH Carl-Wery-Straße 34 81739 München, Germany www.bsh-group.com |
| Gőzfunkció | Igen |
| Márka | Bosch |
| Dob kivitele | Textílkímélő Dob |
| Kivitel | Elöltöltős |
| Üst kivitele | Carboran |
| Funkció | Mosógép |
| Mélység | 64 cm |
| Maximum Fordulatszám | 1200 |