i-DOS mosószer szkennelés Automatikusan adagolja az ajánlott mennyiségű mosószert és öblítőt. Az okos i-DOS mosószer szkennelés biztosítja, hogy a mosógép a megfelelő mennyiségű mosószert és öblítőt használja, a márkától függetlenül. Egyszerűen töltse meg az i-DOS-rekeszeket a kiválasztott termékekkel, majd olvassa be a termékek vonalkódjait a Home Connect okostelefon-alkalmazással. Ez megmondja az i-DOS rendszernek, hogy az…
| Weight | 54 kg |
|---|---|
| Garanciaidő | 3 év hivatalos gyártói garancia |
| Energiaosztály | A |
| Maximum Zajszint | 70-80 dB |
| Szín | Fehér |
| Maximum ruhatöltet | 11 kg |
| Vízfogyasztás | 41-50 liter |
| Inverter motor | Igen |
| Gyártó adatai | BSH Hausgeräte GmbH Carl-Wery-Straße 34 81739 München, Germany www.bsh-group.com |
| Márka | Bosch |
| Dob kivitele | Textílkímélő Dob |
| Kivitel | Elöltöltős |
| Üst kivitele | Carboran |
| Funkció | Mosógép |
| Mélység | 65 cm |
| Maximum Fordulatszám | 1600 |