Iron Assist Csökkenti a gyűrődéseket és a vasalnivalót. Hogyan kapjunk gyűrődésmentes ruhát minimális erőfeszítéssel? Az Iron Assist finoman kezeli a frissen mosott és szárított ruhadarabokat mindössze 20 perc alatt. Akár 50%-kal csökkenti a gyűrődéseket és a vasalnivalót. Mini load Mosson egyetlen ruhadarabot vagy kis adagot pazarlás nélkül Válassza a Mini Load opciót. Lehetővé teszi egyedi…
| Weight | 54 kg |
|---|---|
| Garanciaidő | 3 év hivatalos gyártói garancia |
| Energiaosztály | A |
| Maximum Zajszint | 70-80 dB |
| Szín | Fehér |
| Maximum ruhatöltet | 10 kg |
| Vízfogyasztás | 41-50 liter |
| Inverter motor | Igen |
| Gyártó adatai | BSH Hausgeräte GmbH Carl-Wery-Straße 34 81739 München, Germany www.bsh-group.com |
| Márka | Bosch |
| Dob kivitele | Textílkímélő Dob |
| Kivitel | Elöltöltős |
| Üst kivitele | Carboran |
| Funkció | Mosógép |
| Mélység | 65 cm |
| Maximum Fordulatszám | 1600 |