Gázfőzőlap mosogatógépben tisztítható öntöttvas edénytartó ráccsal. Mosogatógépben elmosható rácsok: még könnyebbé teszik főzőlapja tisztítását. Öntöttvas edénytartórács: az edények stabil elhelyezéséért. Biztonsági gázelzárás: a biztonság érdekében a láng kialvásakor azonnal elzárja a gázt. Wok-égő: gyors forralás vagy precíz pirítás. Ergonomikus gombok: biztosabb fogás és könnyebb vezérlés. Főzőzónák teljesítménye: Bal első:…
37 in stock
| Weight | 31 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 582 × 520 cm |
| Garanciaidő | 2 év hivatalos gyártói garancia |
| Szín | Nemesacél |
| Szélesség | 582 mm |
| Gyártó adatai | BSH Hausgeräte GmbH Carl-Wery-Straße 34 81739 München, Germany www.bsh-group.com |
| Főzőzónák összteljesítménye | 7.8 kw |
| Főzőlap Anyaga | Acél felület |
| Égőfejek száma | 4 |
| Wok Égőfej | Van |