Additional information
| Weight | 35 kg |
|---|---|
| Garanciaidő | 2 év hivatalos gyártói garancia |
| Szín | Fekete üveg |
| Energiaosztály | D |
| Maximális Légteljesítmény | 400 m3/h alatt |
| Páraelszívó kivitel | Fali |
| Szélesség | 600 mm |
| Maximum Zajszint | 60-70 dB |
| Márka | Whirlpool |
| Gyártó adatai | European Appliances Hungary Kft. 1117 Budapest Bercsényi utca 25. Magyarország ceginfo@whirlpool.hu www.whirlpool.hu |
| Világítás | LED |
| Fokozatok száma | 3 |
| Külső motorral szerelhető | Nem |











