Additional information
| Weight | 35 kg |
|---|---|
| Garanciaidő | 2 év hivatalos gyártói garancia |
| Szín | Fehér |
| Energiaosztály | A |
| Maximális Légteljesítmény | 600-1000 m3/h |
| Páraelszívó kivitel | Fali Döntött |
| Szélesség | 600 mm |
| Maximum Zajszint | 60-70 dB |
| Márka | Whirlpool |
| Gyártó adatai | European Appliances Hungary Kft. 1117 Budapest Bercsényi utca 25. Magyarország ceginfo@whirlpool.hu www.whirlpool.hu |
| Világítás | 2W LED, 2×1 |
| Fokozatok száma | 4 |
| Külső motorral szerelhető | Nem |
| Légkivezetés átmérője | 150 mm |












