Additional information
| Weight | 57 kg |
|---|---|
| Garanciaidő | 3 év hivatalos gyártói garancia |
| Energiaosztály | E |
| Szín | Fehér |
| Maximum Zajszint | 30-40 dB |
| Hűtő magassága | 194 cm |
| Gyártó adatai | European Appliances Hungary Kft. 1117 Budapest Bercsényi utca 25. Magyarország ceginfo@whirlpool.hu www.whirlpool.hu |
| Leolvasztás | FrostLess |
| Márka | Whirlpool |
| Éves energiafogyasztás | 225 kilowatt |
| Fagyasztó fiókok száma | 3 |
| Kivitel | Kombinált Alulfagyasztós |
| Világítás | LED |
| Vezérlés | Elektronikus |
| Szélesség | 540 mm |
| Ajtórögzítés | Csúszózsanéros |
| Inverter motor | Igen |


















