Additional information
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 590 × 448 × 820 cm |
| Garanciaidő | 2 év hivatalos gyártói garancia |
| Energiaosztály | C |
| Szín | Inox |
| Teríték száma | 11 |
| Beépíthetőség | Kezelőpanel látszik |
| Vízfogyasztás | 9 liter |
| Ajtórögzítés | Fixen rögzített |
| Márka | Whirlpool |
| Gyártó adatai | European Appliances Hungary Kft. 1117 Budapest Bercsényi utca 25. Magyarország ceginfo@whirlpool.hu www.whirlpool.hu |
| Maximum Zajszint | 40-50 dB |
| Programok | Glass Indításkésleltetés: Folyamatos Intensive 65° Rapid Eco Availability of short program Pre Wash Indításkésleltetés max. ideje: 12 Eco Programme |
| Vízcsatlakozás | hideg/meleg |
| Automata Programok Száma | 9 |
| 3. Evőeszközfiók | Van |
| Szélesség | 448 mm |














