Additional information
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Garanciaidő | 2 év hivatalos gyártói garancia |
| Szín | Inox |
| Energiaosztály | C |
| Maximális Légteljesítmény | 400 m3/h alatt |
| Páraelszívó kivitel | Süllyesztett |
| Szélesség | 580 mm |
| Maximum Zajszint | 50-60 dB |
| Márka | Whirlpool |
| Gyártó adatai | European Appliances Hungary Kft. 1117 Budapest Bercsényi utca 25. Magyarország ceginfo@whirlpool.hu www.whirlpool.hu |
| Világítás | LED |
| Fokozatok száma | 3 |
| Külső motorral szerelhető | Nem |
| Vezérlés | Nyomógombos |










