Leírás
A házhozszállítást egy biztonságos futár céggel végezzük. Sérülés és törés nélkül tudod átvenni a terméket, elkerülve a kellemetlenségeket.
4 főzőzóna 18+Booster Beállítható időzítés 6. Érzék automatikus funkciók Booster 4 zónához Power Management
A házhozszállítást egy biztonságos futár céggel végezzük. Sérülés és törés nélkül tudod átvenni a terméket, elkerülve a kellemetlenségeket.
| Weight | 31 kg |
|---|---|
| Dimensions | 510 × 590 × 54 cm |
| Garanciaidő | 2 év hivatalos gyártói garancia |
| Szín | Fekete |
| Márka | Whirlpool |
| Gyártó adatai | European Appliances Hungary Kft. 1117 Budapest Bercsényi utca 25. Magyarország ceginfo@whirlpool.hu www.whirlpool.hu |
| Főzőzónák összteljesítménye | 7.3 kw |
| Főzőfelület | 2db főzőzóna+ 2db flexi zóna |
| Főzőlap kivitel | Szegély Nélküli |
| Szélesség | 600 mm |