Additional information
| Weight | 50 kg |
|---|---|
| Garanciaidő | 2 év hivatalos gyártói garancia |
| Energiaosztály | A++ |
| Maximum Zajszint | 60-70 dB |
| Szín | Fehér |
| Maximum ruhatöltet | 7 kg |
| Inverter motor | Igen |
| Éves energiafogyasztás | 211 kilowatt |
| Gyártó adatai | European Appliances Hungary Kft. 1117 Budapest Bercsényi utca 25. Magyarország ceginfo@whirlpool.hu www.whirlpool.hu |
| Programok | 30 perces gyorsprogram, ágynemű, farmer, ing, kényes ruhák, pamut, Paplan, ruhafrissítés., selyem, Sport, szintetikus, vasaláskönnyítő, vegyes |
| Márka | Whirlpool |













