Leírás
6. Érzék szenzorok
automatikus hűtőtérleolvasztás
LED világítás
Ajtó csuklópánt Bal oldali megfordítható
6. Érzék szenzorok automatikus hűtőtérleolvasztás LED világítás Ajtó csuklópánt Bal oldali megfordítható
2 in stock
6. Érzék szenzorok
automatikus hűtőtérleolvasztás
LED világítás
Ajtó csuklópánt Bal oldali megfordítható
| Weight | 48 kg |
|---|---|
| Garanciaidő | 2 év hivatalos gyártói garancia |
| Energiaosztály | E |
| Szín | Fehér |
| Maximum Zajszint | 30-40 dB |
| Hűtő kivitele | Egyajtós |
| Leolvasztás | Hagyományos |
| Fagyasztótér térfogata | 30 liter alatt |
| Hűtőtér térfogata | 161-200 Liter |
| Éves energiafogyasztás | 151 kilowatt |
| Fagyasztó fiókok száma | 1 |
| Világítás | LED |
| Vezérlés | Elektronikus |
| Inverter motor | Igen |
| Automatikus leolvasztás | Igen |
| Hűtő magassága | 122 cm |
| Márka | Whirlpool |