Leírás
1 motor
3 elszívósebesség
Max. 647 m3/óra elszívókapacitás
Alul elhelyezett LED világítás
150 mm-es átmérőjű légkivezetés csatlakozás
650 mm min. távolság gázfőzőlaptól
430 mm min. távolság elektromos főzőlaptól
Felsőszekrénybe szerelhető, kihúzható páraelszívó (60 cm) Inox készülékszín Légkivezetéses üzemmódra alkalmas Mechanikus vezérlés, nyomógombos kezelés Kikapcsolás időzítő
1 motor
3 elszívósebesség
Max. 647 m3/óra elszívókapacitás
Alul elhelyezett LED világítás
150 mm-es átmérőjű légkivezetés csatlakozás
650 mm min. távolság gázfőzőlaptól
430 mm min. távolság elektromos főzőlaptól
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 396 × 598 × 302 cm |
| Garanciaidő | 2 év hivatalos gyártói garancia |
| Szín | Inox |
| Energiaosztály | A |
| Maximális Légteljesítmény | 600-1000 m3/h |
| Páraelszívó kivitel | Kihúzható |
| Szélesség | 600 mm |
| Maximum Zajszint | 60-70 dB |
| Márka | Whirlpool |
| Gyártó adatai | European Appliances Hungary Kft. 1117 Budapest Bercsényi utca 25. Magyarország ceginfo@whirlpool.hu www.whirlpool.hu |
| Világítás | 4 Led Tompított Világítás |
| Fokozatok száma | 3 |
| Külső motorral szerelhető | Nem |
| Légkivezetés átmérője | 150 mm |
| Vezérlés | Nyomógombos |