Additional information
| Weight | 78 kg |
|---|---|
| Garanciaidő | 3 év hivatalos gyártói garancia |
| Energiaosztály | A |
| Maximum Zajszint | 70-80 dB |
| Szín | Fehér |
| Maximum ruhatöltet | 10 kg |
| Fogyasztás 100 ciklusra | 51 kW |
| Inverter motor | Igen |
| Gyártó adatai | SMEG S.p.A. Olaszország 42016 Guastalla Via Leaonardo da Vinci 4. smeg@smeg.it |
| Dob kivitele | Textílkímélő Dob |
| Maximum Fordulatszám | 1400 |
| Kivitel | Elöltöltős |
| Vízfogyasztás | 48 Liter |
| Automata mosószeradagolás | Igen |
| Gőzfunkció | Nem |
| Funkció | Mosógép |














