20 éves tökéletes textilápolásra tesztelve Hőszivattyús technológia– alacsony fogyasztás, kímélő szárítás Időmegtakarítás a ruhaválogatásnál:DryCare 40a 40 °C-os mosáshoz AzEcoSpeedhatékonyan csökkenti a szárítási időt 20 perccel HygieneDryeltávolítja a baktériumok akár 99,99%-át és a vírusok 99,9%-át A legnagyobb gondossággal gyártottaMiele & Cie. KG
7 in stock
| Weight | 57 kg |
|---|---|
| Garanciaidő | 3 év hivatalos gyártói garancia |
| Energiaosztály | A+++ |
| Maximum Zajszint | 60-70 dB |
| Szín | Fehér |
| Maximum ruhatöltet | 9 kg |
| Inverter motor | Nem |
| Márka | Miele |
| Gyártó adatai | elektronikus levelezési cím: info@miele.de, Miele Vertriebsgesellschaft Deutschland KG. 33332 Gütersloh Carl-Miele-Straße 29. |
| Éves energiafogyasztás | 194 kW/Év |
| Dob kivitele | Méhsejt cellás |
| Fogyasztás 100 ciklusra | 136 kW |