Leírás
4 in stock
| Weight | 56 kg |
|---|---|
| Garanciaidő | 3 év hivatalos gyártói garancia |
| Energiaosztály | A+++ |
| Maximum Zajszint | 60-70 dB |
| Szín | Fehér |
| Maximum ruhatöltet | 8 kg |
| Inverter motor | Nem |
| Márka | Miele |
| Gyártó adatai | elektronikus levelezési cím: info@miele.de, Miele Vertriebsgesellschaft Deutschland KG. 33332 Gütersloh Carl-Miele-Straße 29. |
| Energiafogyasztás | 1.1 kW/h |
| Éves energiafogyasztás | 172 kW/Év |
| Dob kivitele | Méhsejt cellás |
| Működési Rendszer | Hőszivattyús |
| Fogyasztás 100 ciklusra | 144 kW |