Additional information
| Weight | 60 kg |
|---|---|
| Garanciaidő | 3 év hivatalos gyártói garancia |
| Energiaosztály | C |
| Szín | Nemesacél |
| Maximum Zajszint | 30-40 dB |
| Hűtő magassága | 201 cm |
| Hűtőtér térfogata | 258 Liter |
| Fagyasztótér térfogata | 100-160 Liter |
| Gyártó adatai | elektronikus levelezési cím: info@miele.de, Miele Vertriebsgesellschaft Deutschland KG. 33332 Gütersloh Carl-Miele-Straße 29. |
| Külön szabályozható hűtőkör | 2 |
| Kivitel | Kombinált Alulfagyasztós |
| Leolvasztás | NoFrost |
| Fagyasztó fiókok száma | 3 |
| Szélesség | 600 mm |
| Világítás | LED |
| Vezérlés | Elektronikus |
| Inverter motor | Igen |














