Leírás

‘ 5x tovább friss az aktív párásítás miatt –PerfectFresh Active A készülék ajtajának automatikus nyitása és zárása –ActiveDoor Beépített4 csillagos fagyasztórekesz Egyedileg állítható üveglap-megvilágítás aFlexiLight2.0révén Egyenletes hőmérséklet-eloszlás a teljes hűtőtérben –DynaCool Kényelmesen kivehető a forgatható üvegpolc miatt -FlexiTray Tartozékok: Tojástartó, Jégkockatartó,PerfectFresh szortírozódoboz

| Weight | 50,96 kg |
|---|---|
| Garanciaidő | 3 év hivatalos gyártói garancia |
| Energiaosztály | C |
| Szín | Teljesen Integrálható |
| Maximum Zajszint | 30-40 dB |
| Hűtő magassága | 177 cm |
| Hűtőtér térfogata | 250 Liter |
| Fagyasztótér térfogata | 30 liter alatt |
| Hűtő kivitele | Egyajtós |
| Leolvasztás | NoFrost |
| Gyártó adatai | elektronikus levelezési cím: info@miele.de, Miele Vertriebsgesellschaft Deutschland KG. 33332 Gütersloh Carl-Miele-Straße 29. |
| Klímaosztály | SN-T |
| Éves energiafogyasztás | 131 kilowatt |
| Világítás | LED |
| Inverter motor | Igen |
| Automatikus leolvasztás | Igen |
| Külön szabályozható hűtőkör | 2 |