Leírás

Profi tárolás – még hosszabb frissesség aPerfectFresh Pro-val A belső tér optimális és karbantartásmentes megvilágításaLED-del Okos hálózat, a még több lehetőségért -Miele@home Egyenletes hőmérséklet-eloszlás a teljes hűtőtérben –DynaCool Nincs látható kondenzátum a szárazCleanSteel-hátfal miatt

| Weight | 50,98 kg |
|---|---|
| Garanciaidő | 3 év hivatalos gyártói garancia |
| Energiaosztály | C |
| Szín | Teljesen Integrálható |
| Maximum Zajszint | 30-40 dB |
| Hűtő magassága | 177 cm |
| Hűtőtér térfogata | 294 Liter |
| Hűtő kivitele | Egyajtós |
| Leolvasztás | Nincs |
| Gyártó adatai | elektronikus levelezési cím: info@miele.de, Miele Vertriebsgesellschaft Deutschland KG. 33332 Gütersloh Carl-Miele-Straße 29. |
| Klímaosztály | SN-T |
| Éves energiafogyasztás | 99 kilowatt |
| Világítás | LED |
| Inverter motor | Nem |
| Automatikus leolvasztás | Igen |