A készülék ajtajának automatikus nyitása és zárása –ActiveDoor Kész jégkockák a frissvíz-csatlakozással rendelkezőIceMakerrel Kettős kényelem a MieleIce-&PizzaBox-ának köszönhetően Nincs jegesedés – nincs szükség olvasztásra aNoFrostrévén A belső tér optimális és karbantartásmentes megvilágítása LED-del
| Weight | 50,11 kg |
|---|---|
| Energiaosztály | D |
| Garanciaidő | 3 év hivatalos gyártói garancia |
| Maximum Zajszint | 30-40 dB |
| Fagyasztótér térfogata | 201-260 Liter |
| Leolvasztás | SN-T |
| Gyártó adatai | elektronikus levelezési cím: info@miele.de, Miele Vertriebsgesellschaft Deutschland KG. 33332 Gütersloh Carl-Miele-Straße 29. |
| Éves energiafogyasztás | 189 kilowatt |
| Fagyasztó fiókok száma | 8 |
| Szín | Teljesen Integrálható |
| Vezérlés | Elektronikus |
| Inverter motor | Nem |
| Fagyasztó magassága | 1770 mm |