Leírás


| Weight | 50,11 kg |
|---|---|
| Garanciaidő | 3 év hivatalos gyártói garancia |
| Energiaosztály | D |
| Szín | Teljesen Integrálható |
| Maximum Zajszint | 30-40 dB |
| Fagyasztó magassága | 177 cm |
| Fagyasztótér térfogata | 201-260 Liter |
| Klímaosztály | SN-T |
| Gyártó adatai | elektronikus levelezési cím: info@miele.de, Miele Vertriebsgesellschaft Deutschland KG. 33332 Gütersloh Carl-Miele-Straße 29. |
| Leolvasztás | NoFrost |
| Fagyasztó fiókok száma | 8 |
| Világítás | LED |
| Vezérlés | Elektronikus |
| Inverter motor | Nem |