Leírás

‘ Nincs jegesedés – nincs szükség olvasztásra aNoFrostrévén Több hely nagy lefagyasztandó élelmiszerekhez –XXL méretű doboz Fogantyú nélküli kialakítás a süllyesztett fogantyúval Gyors, kímélő élelmiszer-fagyasztás –SuperFrost A fagyasztótér rugalmas bővítése –VarioRoom

| Weight | 80 kg |
|---|---|
| Energiaosztály | D |
| Garanciaidő | 3 év hivatalos gyártói garancia |
| Maximum Zajszint | 30-40 dB |
| Fagyasztótér térfogata | 261-360 Liter |
| Leolvasztás | SN-T |
| Gyártó adatai | elektronikus levelezési cím: info@miele.de, Miele Vertriebsgesellschaft Deutschland KG. 33332 Gütersloh Carl-Miele-Straße 29. |
| Éves energiafogyasztás | 199 kilowatt |
| Fagyasztó fiókok száma | 7 |
| Szín | Nemesacél |
| Vezérlés | Elektronikus |
| Inverter motor | Nem |
| Fagyasztó magassága | 1855 mm |
| Szélesség | 597 mm |