Leírás
– 5 Celsius és 20 Celsius fok között beállítható
hőmérséklet
– fekete-üveg kivitel
– variálható polcok
– 5 Celsius és 20 Celsius fok között beállítható hőmérséklet – fekete-üveg kivitel – variálható polcok
5 in stock
– 5 Celsius és 20 Celsius fok között beállítható
hőmérséklet
– fekete-üveg kivitel
– variálható polcok
| Weight | 48 kg |
|---|---|
| Garanciaidő | 3 év hivatalos gyártói garancia |
| Energiaosztály | F |
| Szín | Fekete |
| Maximum Zajszint | 30-40 dB |
| Hűtő magassága | 46 cm |
| Hűtőtér térfogata | 52 Liter |
| Márka | Electrolux |
| Kivitel | Kamraszekrénybe építhető |
| Automatikus leolvasztás | Igen |
| Szélesség | 560 mm |
| Világítás | LED oszlop |
| Vezérlés | Elektronikus |