Leírás
Fordítható, UV-védett üvegajtó
2 hőmérsékleti zóna
Kék LED belső világítás
Fordítható, UV-védett üvegajtó 2 hőmérsékleti zóna Kék LED belső világítás
Fordítható, UV-védett üvegajtó
2 hőmérsékleti zóna
Kék LED belső világítás
| Weight | 48 kg |
|---|---|
| Energiaosztály | G |
| Hűtő magassága | 122 cm |
| Maximum Zajszint | 30-40 dB |
| Borhűtő kapacitás | 80-90 darab |
| Márka | Dunavox |
| Gyártó adatai | Dunavox Kft. 2151 Fót, Fehérkő u. 8/b +36 27 594 054 info@dunavox.com |
| Szín | Inox |
| Éves energiafogyasztás | 176 kilowatt |
| Inverter motor | Nem |
| Hűtőtér térfogata | 270 Liter |
| Garanciaidő | 3 év hivatalos gyártói garancia |