Leírás
2 hőmérsékleti zóna
Megfordítható színezett üvegajtó (UV-kezelt)
Változtatható fehér, borostyán, kék színű LED világítás
2 hőmérsékleti zóna Megfordítható színezett üvegajtó (UV-kezelt) Változtatható fehér, borostyán, kék színű LED világítás
2 in stock
2 hőmérsékleti zóna
Megfordítható színezett üvegajtó (UV-kezelt)
Változtatható fehér, borostyán, kék színű LED világítás
| Weight | 48 kg |
|---|---|
| Energiaosztály | G |
| Hűtő magassága | 60 cm |
| Maximum Zajszint | 30-40 dB |
| Borhűtő kapacitás | 15-40 darab |
| Márka | Dunavox |
| Gyártó adatai | Dunavox Kft. 2151 Fót, Fehérkő u. 8/b +36 27 594 054 info@dunavox.com |
| Szín | Inox |
| Éves energiafogyasztás | 131 kilowatt |
| Inverter motor | Nem |
| Hűtőtér térfogata | 63 Liter |
| Garanciaidő | 3 év hivatalos gyártói garancia |
| Hűtő kivitele | Pult alatti |