Leírás
Technikai kerettel!!!! Bútorlap szükséges hozzá!
Fordítható, UV-védett üvegajtó
2 hőmérsékleti zóna
Fehér Narancs és kék LED belső világítás
Technikai kerettel!!!! Bútorlap szükséges hozzá! Fordítható, UV-védett üvegajtó 2 hőmérsékleti zóna Fehér Narancs és kék LED belső világítás
Technikai kerettel!!!! Bútorlap szükséges hozzá!
Fordítható, UV-védett üvegajtó
2 hőmérsékleti zóna
Fehér Narancs és kék LED belső világítás
| Weight | 48 kg |
|---|---|
| Energiaosztály | G |
| Hűtő magassága | 88 cm |
| Maximum Zajszint | 30-40 dB |
| Borhűtő kapacitás | 40-60 darab |
| Márka | Dunavox |
| Gyártó adatai | Dunavox Kft. 2151 Fót, Fehérkő u. 8/b +36 27 594 054 info@dunavox.com |
| Szín | Teljesen Integrálható |
| Éves energiafogyasztás | 115 kilowatt |
| Világítás | LED |
| Inverter motor | Nem |
| Hűtőtér térfogata | 125 Liter |
| Garanciaidő | 3 év hivatalos gyártói garancia |
| Hűtő kivitele | Pult alatti |