Integrálható mosogatógép – Serie4 – Home Connect – Nemesacél – 13 teríték – Energiaosztály:E – 6 program – 5 opció – Nagyméretű LED kijelző – Nyomógombos vezérlés – Hőcserélős kondenzációs szárítás – VarioFlex kosárrendszer – 7,5 liter/ciklus – 46 dB(A) re 1 pW – Programok: Eco 50°C, Auto 45-65°C, Intenzív 70°C, 1 h 65°C, Silence…
1 in stock
| Weight | 48 kg |
|---|---|
| Garanciaidő | 2 év hivatalos gyártói garancia |
| Szélesség | 600 mm |
| Szín | Nemesacél |
| Teríték száma | 13 |
| Beépíthetőség | Kezelőpanel látszik |
| Márka | Bosch |
| Ajtórögzítés | Fixen rögzített |
| Maximum Zajszint | 40-50 dB |
| Gyártó adatai | BSH Hausgeräte GmbH Carl-Wery-Straße 34 81739 München, Germany www.bsh-group.com |
| Automata Programok Száma | 1 |
| Vízcsatlakozás | Hideg |
| Energiaosztály | E |
| Vízfogyasztás | 7.5 liter |
| 3. Evőeszközfiók | Van |
| Fogyasztás 100 ciklusra | 94 kW |