Főzőzónák teljesítménye: Főzőzónák: 1 x Ø 400 mm x 230 mm, 3.3 kW (max. teljesítmény 3.7 kW) indukciós vagy 2 x Ø 230 mm, 2.2 kW (max. teljesítmény 3.7 kW) indukciós; 1 x Ø 210 mm, 2.2 kW (max. teljesítmény 3.7 kW) indukciós;1 x Ø 400 mm x 230 mm, 3.3 kW (max. teljesítmény 3.7…
6 in stock
| Weight | 31 kg |
|---|---|
| Dimensions | 51 × 916 × 527 cm |
| Garanciaidő | 3 év hivatalos gyártói garancia |
| Szín | Fekete |
| Főzőfelület | Főzőzónás |
| Szélesség | 916 mm |
| Páraelszívás | Páraelszívó nélküli |
| Gyártó adatai | BSH Hausgeräte GmbH Carl-Wery-Straße 34 81739 München, Germany www.bsh-group.com |
| Főzőzónák összteljesítménye | 11.1 kw |
| Főzőlap kivitel | 2 Rozsdamentes Acélkeret |