| Weight | 31 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 590 × 520 cm |
| Garanciaidő | 2 év hivatalos gyártói garancia |
| Szín | Fekete |
| Szélesség | 590 mm |
| Gyártó adatai | BSH Hausgeräte GmbH Carl-Wery-Straße 34 81739 München, Germany www.bsh-group.com |
| Főzőlap Anyaga | Edzett üveg felület |
| Égőfejek száma | 4 |
| Wok Égőfej | Van |