A gázfőzőlap precíz lángszabályozással és könnyű tisztítással a levehető fémgomboknak és a mosogatógépben mosható öntöttvas edénytartóknak köszönhetően. Wok-égő: gyors forralás vagy precíz pirítás. FlameSelect: pontosan vezérelhető láng kilenc teljesítmény-fokozaton. Biztonsági gázelzárás: a biztonság érdekében a láng kialvásakor azonnal elzárja a gázt. Öntöttvas edénytartórács: az edények stabil elhelyezéséért. Könnyű tisztítás: a…
21 in stock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 720 × 520 cm |
| Garanciaidő | 2 év hivatalos gyártói garancia |
| Szín | Nemesacél |
| Szélesség | 750 mm |
| Gyártó adatai | BSH Hausgeräte GmbH Carl-Wery-Straße 34 81739 München, Germany www.bsh-group.com |
| Főzőzónák összteljesítménye | 11.5 kw |
| Főzőlap Anyaga | Acél felület |
| Égőfejek száma | 5 |
| Wok Égőfej | Van |