Az EN 61591 és az EN/IEC 60704-2-13 szerint készüléke a következő értékeket tudja elérni kivonási üzemmódban: 1. sebesség: kivonási ráta 220 m3/h; hangszint 46 dB (A) re1pW 2. sebesség: kivonási ráta 315 m3/h; hangszint 53 dB (A) re1pW 3. sebesség: kivonási ráta 430 m3/h; hangszint 60 dB (A) re1pW Intenzív 1.: kivonási ráta 550 m3/h;…
| Weight | 52 kg |
|---|---|
| Garanciaidő | 2 év hivatalos gyártói garancia |
| Szín | Fekete |
| Energiaosztály | A |
| Maximális Légteljesítmény | 400 – 600 m3/h |
| Páraelszívó kivitel | Fali |
| Szélesség | 600 mm |
| Márka | Bosch |
| Gyártó adatai | BSH Hausgeräte GmbH Carl-Wery-Straße 34 81739 München, Germany www.bsh-group.com |
| Világítás | LED |
| Fokozatok száma | 3 |
| Légkivezetés átmérője | 150 mm |