Kivezetéses üzemmód: Az EN 61591 és EN/IEC 60704-2-13 szabványok szerint készüléke a következő értékeket érheti el kivezetéses üzemmódban: 1-es fokozat: Elszívási teljesítmény 183 m3/h; Zajszint 50 dB(A) re1pW 2-es fokozat:Elszívási teljesítmény 260 m3/h; Zajszint 59 dB(A) re1pW 3-as fokozat: Elszívási teljesítmény 400 m3/h; Zajszint 67 dB (A) re1pW Energiahatékonysági osztály: C Átlagos éves energiafogyasztás: 52.1…
| Weight | 35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 965 × 600 × 500 cm |
| Garanciaidő | 2 év hivatalos gyártói garancia |
| Szín | Nemesacél |
| Energiaosztály | C |
| Maximális Légteljesítmény | 400 – 600 m3/h |
| Páraelszívó kivitel | Fali |
| Szélesség | 600 mm |
| Maximum Zajszint | 60-70 dB |
| Márka | Bosch |
| Gyártó adatai | BSH Hausgeräte GmbH Carl-Wery-Straße 34 81739 München, Germany www.bsh-group.com |
| Világítás | 2W LED, 2×1 |
| Fokozatok száma | 3 |
| Vezérlés | Nyomógombos |
| Légkivezetés átmérője | 150 mm |