| Weight | 50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 600 × 898 × 812 cm |
| Garanciaidő | 3 év hivatalos gyártói garancia |
| Szín | Nemesacél |
| Energiaosztály | B |
| Maximális Légteljesítmény | 600-1000 m3/h |
| Páraelszívó kivitel | Sziget |
| Szélesség | 900 mm |
| Maximum Zajszint | 50-60 dB |
| Márka | Bosch |
| Gyártó adatai | BSH Hausgeräte GmbH Carl-Wery-Straße 34 81739 München, Germany www.bsh-group.com |
| Világítás | 3×3, 5W ECO LED |
| Fokozatok száma | 4 |
| Vezérlés | Nyomógombos |
| Légkivezetés átmérője | 150 mm |