Felső szekrénybe nem, csak kürtőbe építhető!
2 in stock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Garanciaidő | 2 év hivatalos gyártói garancia |
| Szín | Inox |
| Energiaosztály | C |
| Maximális Légteljesítmény | 600-1000 m3/h |
| Páraelszívó kivitel | Süllyesztett |
| Szélesség | 500 mm |
| Maximum Zajszint | 60-70 dB |
| Márka | Bosch |
| Gyártó adatai | BSH Hausgeräte GmbH Carl-Wery-Straße 34 81739 München, Germany www.bsh-group.com |
| Világítás | 2 Led világítás |
| Fokozatok száma | 4 |
| Vezérlés | Húzókapcsolós |
| Légkivezetés átmérője | 120 mm |