| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Garanciaidő | 2 év hivatalos gyártói garancia |
| Szín | Különleges szín |
| Energiaosztály | A |
| Maximális Légteljesítmény | 600-1000 m3/h |
| Páraelszívó kivitel | Kihúzható |
| Szélesség | 900 mm |
| Maximum Zajszint | 50-60 dB |
| Márka | Bosch |
| Gyártó adatai | BSH Hausgeräte GmbH Carl-Wery-Straße 34 81739 München, Germany www.bsh-group.com |
| Világítás | 2W LED, 3×1 |
| Fokozatok száma | 4 |
| Vezérlés | Nyomógombos |