| Weight | 36 kg |
|---|---|
| Garanciaidő | 2 év hivatalos gyártói garancia |
| Szín | Nemesacél |
| Energiaosztály | B |
| Maximális Légteljesítmény | 400 – 600 m3/h |
| Páraelszívó kivitel | Kihúzható |
| Szélesség | 600 mm |
| Maximum Zajszint | 60-70 dB |
| Márka | Bosch |
| Gyártó adatai | BSH Hausgeräte GmbH Carl-Wery-Straße 34 81739 München, Germany www.bsh-group.com |
| Világítás | 2W LED, 2×1 |
| Fokozatok száma | 4 |