EcoSilence DriveTM: csendes, energiatakarékos és nagy teljesítményű motor a páraelszívókhoz. Smart Hood Automatic: automatikusan a főzőlap beállításaihoz igazítja a ventilátor sebességét, hogy stresszmentesen főzhessen. Maximális tárolóhely: a T-alakú dizájn rengeteg helyet biztosít, akár 20 kg terheléssel. Zökkenőmentes beépítés: beépített telepítés a letisztult, szinte láthatatlan megjelenésért. Üvegpanel DirectSelect…
| Weight | 35 kg |
|---|---|
| Garanciaidő | 2 év hivatalos gyártói garancia |
| Szín | Fekete |
| Energiaosztály | A+ |
| Maximális Légteljesítmény | 600-1000 m3/h |
| Páraelszívó kivitel | Süllyesztett |
| Szélesség | 600 mm |
| Márka | Bosch |
| Gyártó adatai | BSH Hausgeräte GmbH Carl-Wery-Straße 34 81739 München, Germany www.bsh-group.com |
| Világítás | 2W LED, 2×1 |
| Fokozatok száma | 3 |
| Vezérlés | Nyomógombos |