Additional information
| Weight | 50 kg |
|---|---|
| Garanciaidő | 3 év hivatalos gyártói garancia |
| Energiaosztály | A++ |
| Maximum Zajszint | 60-70 dB |
| Szín | Fehér |
| Maximum ruhatöltet | 8 kg |
| Fogyasztás 100 ciklusra | 110 kW |
| Inverter motor | Igen |
| Gyártó adatai | ELECTROLUX Lehel Kft. Promenade Gardens Irodaház 1133 Budapest Váci út 80. Ügyfélszolgálat: 06-1-252-1773 ugyfelszolgalat@electrolux.com |
| Dob kivitele | Textílkímélő Dob |





