Leírás
Hob2Hood
Mosogatógépben mosható zsírfilter
8 in stock
Hob2Hood
Mosogatógépben mosható zsírfilter
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Garanciaidő | 2 év hivatalos gyártói garancia |
| Szín | Inox |
| Energiaosztály | A |
| Páraelszívó kivitel | Süllyesztett |
| Maximális Légteljesítmény | 400-600 m3/h |
| Maximum Zajszint | 60-70 dB |
| Világítás | 2 Led világítás |
| Vezérlés | Nyomógombos |
| Szélesség | 54 cm |
| Légkivezetés átmérője | 150 mm |
| Gyártói cikkszám | 942022568 |